Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю. Вони зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

        Одна з добрих традицій школи -  існування хорових колективів молодших та старших класів. Процес навчання співу в цих коллективах сприяє активному, зацікавленому, творчому ставленню учнів до музики.

        Керівники колективів Тетяна Андріївна Столбцова та Ольга Миколаївна Романенко майстерно роблять відчутною цінність кожного учня в спільній справі і діти відчувають це. Сором'язлива дитина стає учасникам спільної справи, некерована підкорюється вимогливому єдиному задуму, обдарована втілює свої творчі фантазії.

        Ні один шкільний концерт не обходиться без виступів хорів. Кожен їх  виступ щедро дарує глядачам неперевершено теплі, щирі, позитивні  дитячі емоції.

        Особливий підхід, справжня любов до своєї справи та рідної культури  керівників є запорукою професійності та майстерності цих чудових колективів.