Чудові хореографічні колективи «Акварель» та «Апельсин» - гордість школи та міста.  Їхні виступи завжди є прикрасою шкільних, міських та обласних концертів та мистецьких акцій.

        У 2014 році було присвоєне звання «Зразковий аматорський колектив» хореографічному колективу « Апельсин».  Своєю метою  керівник ансамблю бачить виховання художнього смаку, культури, розвиток творчих здібностей дітей, надання можливості  кожному учню спробувати  свої  сили  і  в  класичному,  і  в  національному  танці,  і  в  сучасній  хореографії.

        Колектив під керівництвом Олени Юріївни Бабенко веде активну концертну та конкурсну діяльність, є лауреатом багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що красномовно говорить про власний стиль та високий рівень виконавської майстерності.

        Хореографічний колектив «Апельсин» - це численний і згуртований колектив з потужним потенціалом  і  великими творчими планами .

 

        «Акварель» - яскравий, стильний, оригінальний творчий колектив під  керівництвом Катерини Олександрівни  Полудьонної.

        Виховання художнього смаку, культури, знайомство з національним та світовим хореографічним мистецтвом, розвиток творчих здібностей дітей – головна мета роботи педагога колективу.

        Учасників «Акварелі» відрізняють сценічна й виконавська майстерність,  творчий підхід до справи, бажання творити та постійний пошук нового,  тонкий естетичний смак, вміння  висловити дух танцю через поєднання пластики та музики, про що свідчать численні перемоги на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах.

        Насичена концертна діяльність, цікавий навчально-виховний процес, перемоги та участь у конкурсах та фестивалях хореографічного мистецтва допомогли створити у хореографічному колективі «Акварель» неповторну  атмосферу єдності, творчого підйому, єдиної родини – педагогів, вихованців та їхніх батьків.