ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КЛАС

      Сьогодні школу представляють два яскравих хореографічних колектви  : «Акварель» та «Апельсин ». Кожен має свій неповторний стиль.

      За період становлення хореографічного відділення завдяки активній позиції викладачів, батьків, спонсорів  створена гідна матеріальна база: відео- та аудіоапаратура, костюми для концертних виступів.

      На даний момент на хореографічному відділенні навчаються діти різних вікових груп. Головна мета навчання на хореографічному відділі - збереження традицій національної хореографічної школи, школи класичного танцю та освоєння сучасних напрямків танцювального мистецтва.

     Хореографічні колективи нашої школи є неодноразовими переможцями престижних обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, таких як «Містерія Dance», «Слов'янські зорі», «Forte music», «Травневий феєрверк » і т.ін. Ми пишаємось тим, що наші діти вибороли право представляти Україну у складі збірної на міжнародному конкурсі в Болгарії.

     Першорядне значення на заняттях хореографічного відділлення нашої школи приділяється формуванню естетичного смаку, любові до класичного танцю та музики, любові та поваги до національних хореографічних традицій, розвиток творчих і фізичних  задатків учнів, виховання працьовитості, сили волі в досягненні поставленої мети, вихованню комунікативних якостей характеру так необхідних і актуальних в сьогоднішньому світі.