Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю.

        Одна з добрих традицій школи -  існування ансамблю скрипалів. Цей колектив був створений майже одразу після відкриття школи. Вже 40 років керує ансамблем Наталія Вікторівна Фурманова, яка трепетно береже та активно примножує  добрі традиції ансамблю «Натхнення». Завдяки особистості керівника, її вмінню організувати та направити творчу роботу колективу, в ансамблі панує особлива атмосфера поваги, взаємопорозуміння, відданості загальній справі.  

        Процес навчання гри на скрипці в цьому колективі сприяє активному, зацікавленому, творчому ставленню учнів до музики. Працьовитість керівника та дитячий талант у поєднанні із звуками особливого інструменту – скрипки – завжди дарують слухачам  чудові виступи та позитивні емоції.

        Колектив відрізняється відточеністю стилю, згуртованістю та високою виконавською майстерністю, про що красномовно говорять перемоги колективу на престижних обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Ансамбль веде активну концертну діяльність. Численні виступи відбуваються як на сцені школи, так і поза її межами. Це і великі сцени міських паласів культури, і концертні майданчики учбових закладів міста.