ВІДДІЛ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

      Перший набір в клас народних інструментів відбувся в 1953р. Викладачі відділу народних інструментів виховали чимало талановитих випускників, чудових музикантів, які  продовжили своє навчання в середніх і вищих професійних навчальних закладах, багато з яких відіграють помітну роль в музичному житті нашого міста.

      Навчання проводиться  по  класу  баяна, акордеона, домри, гітари. Накопиченим  десятиліттями досвідом педагоги відділу щедро діляться з колегами міста і всієї області. На базі відділу проводяться майстер класи в рамках роботи методичного об`єднання  області.

     Відділ багатий творчими об'єднаннями. Це фольклорний ансамбль , ансамбль викладачів  і, звичайно ж, оркестр народних інструментів, удостоєний в 2009 році звання «народний аматорський колектив». Оркестр - один з перших колективів школи, лауреат обласних і міжнародних конкурсів.

     Практично всі учні відділу грають в оркестрі, і навіть після закінчення школи продовжують приходити на репетиції  та  кон-цертні виступи рідного колективу. І не важливо, що вони навчаються по  класу баяна, акордеона  або, скажімо, гітари.  Завдяки  занятьтям  в оркестрі, діти опановують ще кілька народних інструментів .

    Учні відділу неодноразово захищали честь школи в регіональних і обласних конкурсах, обласній олімпіаді «Крок до Олімпу».