КЛАС СУЧАСНОЇ ЦИФРОВОЇ ФОТОГРАФІЇ

Петро Чередниченко

     Фотографувати в наші дні, коли популярність різної фототехніки зашкалює і камери є майже в будь-якому мобільному телефоні, не тільки зручно і просто, але і модно. Починає здаватися, що це захоплення занадто популяризоване і не може принести ніякої користі. Це абсолютно не так! Серйозні заняття фотографією можуть стати основою естетичного виховання Вашої дитини, розвинути почуття прекрасного.

      Фотографія сьогодні - це не просто спосіб закарбувати важливий життєвий момент. Це - мистецтво, в якому відбито мить,  мистецтво, яке для багатьох стає  улюбленим захопленням. До того ж  художня фотографія як вид мистецтва досить багатогранна,  тому навіть новачок має змогу  проявити фантазію в своє задоволення.

     Займаючись цим захоплюючим хобі, дитина зможе відволіктися від навчального процесу і розвинути свій кругозір. На заняттях фотографією багато часу відводиться спогляданню, вивченню основ композиції, знайомству з роботами видатних фотографів. Дітям покажуть, як влаштовані спеціальні об'єктиви  і навчать  ними користуватись. Але це станеться на більш пізніх етапах навчання. Спочатку трохи теорії і навчання практичним азам фотографування. Незважаючи на те, що натискати на кнопочку пристроїв вміють практично всі, не всі мають талант компонувати кадр, виділяти головне, задіяти мислення в процесі пошуку об'єкта. На щастя, всі ці якості можна розвинути і вдосконалити.

    Комплексна освітня програма викладача класу сучасної фотографії нашої школи Петра Георгійовича Чередніченка розрахована на два роки і передбачає навчання фотографії та цифрової обробки зображення з нульового рівня. Всі теоретичні знання, отримані у відповідності з програмою, закріплюються практикою, яка проходить під керівництвом викладача, а також домашніми завданнями.

     У процесі навчання по цій програмі  дитина зможе розвинути свої пізнавальні здібності поряд з творчими, поєднати фантазію зі строгими правилами зйомки. До того ж доведеться проводити багато часу на свіжому повітрі для того, щоб навчитися робити хороші  і барвисті знімки. А це здатне поліпшити фізичне і психічне здоров'я будь-якої сучасного дитини.

     При цьому кожен знайде для себе улюблений жанр, а заняття з професіоналом допоможуть знайти  власний шлях у мистецтві.

     «Фото  -це просто!» - скажете Ви, коли відвідаєте заняття Петра Чередніченка в класі сучасної фотографії нашої школи.