Фортепіанний відділ

     Відділ, який існує з перших днів утворення школи - фортепіанний. Фортепіано - законодавець музичної моди - користується незмінним успіхом юних любителів музики та їх батьків, тому відділ фортепіано - найчисленніший в школі.

     Педагоги відділення - високопрофесійні наставники, великі ентузіасти, які займаються благородною справою - прилученням дітей до неповторного світу музики. Викладачі ведуть кропітку і ретельну роботу по збереженню і примноженню традицій національної музичної педагогіки, головний принцип якої - виховання любові до національної та світової класики, всебічний розвиток учнів. Дбайливе, уважне ставлення до дітей, мудрість і доброзичливість у відношеннях з колегами створюють особливу атмосферу, в якій викладачі відділу виховують в своїх учнях справжніх любителів музики, грамотних слухачів, уважно ставляться до кожної дитини, зберігають і оберігають її індивідуальність. Найталановитіших і працьовитих готують до участі в обласних, Всеукраїнських, міжнародних конкурсах та до вступу в спеціальні музичні навчальні заклади. Учні відділу щорічно гідно представляють школу, стаючи лауреатами та дипломантами таких конкурсів як «Крок до Олімпу», «імені Сергія Прокоф`ева», «Золотий зорепад», ім.Петра Чайковського «Пролісок», «Амадей», «Бахмутський весна»  і т. ін.

     Відділ пишається концертмейстерами, виконавську майстерність яких неодноразово визнано на міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсах, що дозволяє забезпечувати якісний супровід виступів учнів та колективів музичних і хореографічних відділень школи.