ВІДДІЛ СТРУННО-СМИЧКОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

    Історія створення струнно-смичкового відділу збігається з відкриттям музичної школи. Сьогодні на відділі працює дружна команда творчих, талановитих і вимогливих викладачів – музикантів та  ведеться навчання грі на скрипці та віолончелі.

    Викладачі струнно - смичкового відділення у своїй роботі використовують традиційні та нові методики викладання, ведуть активну музично - освітню, методичну та виховну роботу в місті та області, виступають у складі ансамблів і оркестрів, існуючих на базі відділу. Кращі випускники школи струнно-смичкового відділу обрали своєю професією музику, закінчивши музичні середні та вищі навчальні заклади. В результаті сьогодні можна говорити, що струнно-смичковий відділ школи - це кузня кадрів  нашого міста, адже велика частина педагогів по класу скрипки і віолончелі є випускниками школи.

     Учні та випускники відділу славлять школу в Україні та за її межами, стаючи дипломантами та лауреатами різноманітних престижних конкурсів: « Надія. Гордість. Майбутнє »,« Срібна струна »,« Співзвуччя »,« Синій птах»,« Crescendo », конкурсу Валентино Буккі і т.д. Ансамблі скрипалів та віолончелістів є переможцями і лауреатами обласних  та міжнародних конкурсів і фестивалів.

     Сучасні умови життя вимагають від викладачів серйозної, грамотної та гнучкої професійної діяльності, головна мета якої навчання і виховання дітей, прищеплення любові до національних музичних традицій. Колектив відділення струнно-смичкових інструментів успішно розвивається і вдосконалюється.