ТЕАТРАЛЬНИЙ КЛАС

     Театр займає найважливіше місце в сучасному світі мистецтва. Чарівний світ театру – це світ зі своїми особливостями і закономірностями, в якому на найкращих прикладах  формується та розвивається  духовний , інтелектуальний , творчий початок дитини .

     Театральний  клас   – наймолодше об`єднання в школі, в якому викладачі та учні знаходяться в пошуку свого творчого стилю та власних традицій.  Тим не менше, воно стало значущою та невід'ємною частиною як шкільного, так і міської творчого життя.

    Для багатьох дітей сцена є чимось особливим. Маленькі діти щирі та відверті. Перебуваючи на сцені, вони не зациклюються на думках про те, як виглядають з боку, не бояться показати справжні емоції, тому образи, створені юними акторами, завжди дуже правдиві та відверті.
     Підтримання дитячої зацікавленості сценічним  мистецтвом, розвиток наявних здібностей, ознайомлення, вивчення  й оволодіння елементами акторської майстерності, сценічної мови та культури; розвиток фантазії та уяви, творчих і музичних здібностей; створення можливостей для самовираження вихованців; допомога учню у виборі майбутнього життєвого шляху – такі завдання вирішують педагоги школи мистецтв, що володіють необхідним педагогічним досвідом і мають грунтовну професійну  підготовку.
      Різноманітність репертуару театрального класу підтримує атмосферу постійного пошуку, універсального поєднання національних театральних традицій, сучасних методик та класичної акторської школи.

     На сьогоднішній день вихованці класу вже  є учасниками та переможцями престижних обласних та Всеукраїнських конкурсів театральної та  акторської майстерності.

     Світ театру – найкращий подарунок для дитини!