ВІДДІЛ МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

      Чарівний світ музики не обмежується лише грою на музичному  інструменті або вокалом ... І, зрозуміло, досягнення успіху було б неможливе без серйозних теоретичних знань, без всебічного музичного розвитку ...
      Самий чисельний відділ школи - теоретичний. Відділ, який успішно залучає  учнів усіх спеціальностей до теоретичних знань і практичних умінь, правильного розуміння форми, музичного смаку. Тим самим створюється надійний фундамент для проникнення в бездонні глибини музичного сенсу. Подорожі по країні теоретичних знань стають  дійсно  захоплюючими  і, як результат, перемоги на олімпіадах з сольфеджіо та музичної літератури.

      Хорові колективи – хори учнів молодших і старших класів - активно беруть участь  в концертному житті школи та  міста, є учасниками та переможцями міських та обласних конкурсів.

     В наш час, коли помітно змінюються життєві традиції національної музично-педагогічної школи, колектив відділу  чуйно реагує на нові віяння сучасного життя. З`являються  нові методи і форми роботи з підростаючим  покоління.

    Величезна увага  приділяється розвитку творчих здібностей  учнів, музикуванню, вмінню орієнтуватися в явищах  сучасного мистецтва.