ВІДДІЛ ДУХОВИХ ТА УДАРНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

       Духова музика - один із найдемократичніших видів мистецтва, що володіє багатим арсеналом засобів емоційного впливу і різноманітними формами участі в масових святах і концертній  діяльності. Відділ духових та ударних інструментів - ровесник школи, він створювався поступово.

       На відділі духових та ударних інструментів працюють досвідчені викладачі, прекрасні музиканти. Вони навчають дітей грі на флейті, кларнеті, саксофоні, валторні, трубі, тромбоні, альті, тенорі, баритоні та ударних інструментах. Біля витоків створення духового відділу стояли професіонали високого рівня, чиї педагогічні традиції наслідують нові педагоги, що вливаються в колектив. За роки існування відділу підготовлено чимало концертних виконавців. І сьогодні в школі їм підростає гідна зміна.

       Учні відділу із завидною постійністю стають дипломантами та лауреатами обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, таких як «Сходження», «Акорди Хортиці», «Співзвуччя», «Крок до Олімпу», «Надія. Гордість. Майбутнє » і т. ін.

       Центральною подією на багато років життя школи стало створення дитячого оркестру духових інструментів. Це - гордість школи і яскрава сторінка культурного життя всього Краматорська. На відділі немає жодного учня, який би не прагнув брати участь в концертній діяльності духового оркестру, що по праву носить звання «Зразковий». А виступи ансамблю саксофоністів незмінно стають родзинкою концерту будь-якого рівня.

       Спираючись на досягнення старшого покоління і надихаючись енергією молодих, відділ духових та ударних інструментів виконує важливу місію по залученню дітей до музичної культури.